Marin  Paket  klima

( Marine Package  Air Conditioning )

             Değişik boyutlardaki her tür deniz araçları için imal edilirler. Soğutma işlemi su tarafından gerçekleştirildiğinden havalandırma ihtiyacı duymazlar. Boyut olarak küçük olduklarından atıl kalmış ve kullanılmayan yatak altı, dolap içi vb. yerlere monte edilebilirler. Tüm donanımları kendi gövdesi üzerindedir. Kullanılacağı ortama sadece gerekli olan su ve elektrik tesisatının çekilmesi yeterlidir.

             Sistemin kontrolü kumanda termostatı ile sağlanmaktadır. Bu termostat istenilen sıcaklık değerine ayarlandıktan sonra ortam sıcaklığını sabit tutmak üzere sistemi otomatik olarak kumanda eder . Cihazlar, oluşabilecek muhtemel hatalara karşı kendini koruyabilecek şekilde imal edilmişlerdir.Bu sayede sistemde oluşabilecek büyük hasarlar engellenmiş ve cihazın uzun ömürlü olması sağlanmış olur.

Marin Split  Klima

( Marin Split  Air Conditioning )

 

             Teknelerde aranan özelliklerden olan konfor ve sessiz çalışma standartları göz önüne alınarak tasarlanmışlardır. Komprasör,4 yollu vana  ve kondenser daha atıl ve kullanılmayan alanlarda konuşlandırılarak ortamdaki ses desibeli minimuma indirilmiştir. Böylelikle daha küçük bir ölçü ve daha az yer kaplayan bir cihaz ile en az ses seviyesi ile teknelerdeki en çok aranan özellik olan sessizlik elde edilmiştir.

             Dış ünite genelde sintine tabir edilen bölgelere konumlandırılır. Cihaz ara montajları izolasyonlu bakır borular ve kablolar ile  yapılır.  Deniz suyu  dış ünite  kondanserine  gelir böylelikle deniz suyu tesisatının çekilmesinin sakıncalı olduğu durumlar ortadan kaldırılır.

Metin Kutusu: ÜRÜNLERİMİZ

Manyetik March pompa

 

Usa markadır, manyetik ve sessiz özelliklerinden dolayı genelde marin sektöründe tercih edilir. Değişik kapasitelerde mevcuttur.

(C) 2010 Fms Plastics Co. Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.

ANA SAYFA / MAIN PAGE

HAKKIMIZDA / ABOUT US

ÜRÜNLERİMİZ / PRODUCTS

HABERLER / NEWS

HİZMETLERİMİZ / OUR SERVICES

İLETİŞİM / CONTACT