Fms Plastik Proje Danışmanlık Elektr. Klima Sist. İç ve Dış tic. Ltd. Şirketi 2007 yılı  içerisinde faaliyet konuları içerisine marine sistemlerin projelendirilmesi ve taahhüdünü de katmıştır. Bu konuda kısa zamanda sektörde önemli firmalarla çalışır hale gelmiştir.

 

   Uluslararası taahhütlerde kullanılan tüm malzemeler karasal uygulamalardan farklı olarak marine sistemlerinin gerektirdiği özellikleri taşımaktadır.Cihazlarımızda genelde ithal ve kaliteli malzeme tercihi önemlidir.

 

   Bu bizi tercih eden müşterilerimize temin sürelerinde ciddi kazanç, hem de cihazların tasarımına  ihtiyaçlar doğrultusunda müdahale imkanı tanımaktadır.

 

   Şirketimizin politikası ve misyonu sektörde kaliteli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve disiplinli çalışmaktır.

 

   Firmamızda konularında uzman makine  Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Tekniker ve teknisyen tecrübesi ve bilgi birikiminin kullanıldığı Coolwell marin klimalar  geleceğe yönelik ciddi pazar payına sahip olmayı hedeflemektedir. Split ve Marine klimaların sorumluluğunu üstlenen firma kuruluşu ile beraber tüm sektör ihtiyaçlarına en hızlı, en ekonomik ve en teknolojik çözümleri sunmayı ilke edinmiştir. Firmamızın temel ilkesi ilk seferde doğru iş yapmaktır.

 

   Firmamıza, üretimden direkt tüketiciye sunumun vermiş olduğu fiyat avantajlarından faydalanarak marin klima siparişlerinizi verebilirsiniz.

DRT Tip kolay anlaşılır

kumanda

Metin Kutusu: HAKKIMIZDA

   Fms Marin Klima

 

tel: 0 232 421 88 11

 

info@marineklima.com

(C) 2010 Fms Plastics Co. Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.

ANA SAYFA / MAIN PAGE

HAKKIMIZDA / ABOUT US

ÜRÜNLERİMİZ / PRODUCTS

HABERLER / NEWS

HİZMETLERİMİZ / OUR SERVICES

İLETİŞİM / CONTACT